در حال دریافت اطلاعات هستم.. لطفا منتظر بمانید...

درباره ما


شرکت کارا افزار ایده آل تولید کننده ی کاربرپسند ترین نرم افزار های مالی و اداری کشور

با توجه به فراگیر شدن انجام کارها توسط نرم افزار در کلیه سازمان ها، شرکت ها و صنایع، شرکت کارا افزار ایده آل با تولید هشت محصول اصلی ( نرم افزار CRM ، نرم افزار امور مشترکین نشریات ، نرم افزار قرعه کشی ، نرم افزار خزانه داری و چاپ روی چک ، نرم افزار انبار ، پنل های ارسال پیام کوتاه ، نرم افزار حسابداری و نرم افزار سایت سازCMS ) و تعداد متعدد نرم افزار های سفارشی فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود.
در صدر اهداف این شرکت رفع نیاز کاربران با ذائقه ایرانی در حوزه استفاده از نرم افزار با توجه به ناهمسانی دانش نرم افزاری پرسنل مجموعه ها همچنین سادگی محیط، سهولت کاربری، و ارائه خدمات آموزشی مهندسی شده و استاندارد متناسب با مجموعه مشتری بوده و خواهد بود.
همچنین الگوی عملکردی شرکت کارا افزار ایده آل بر پایه ارج نهادن به نقطه نظرات مشتریان و افزایش مستمر کیفیت محصولات طرح ریزی شده و تلاش در راستای رسیدن به این مهم موجب گردیده است تا پس از مدتی از سوی مشتریان به عنوان تولید کننده کاربرپسند ترین نرم افزار ها مطرح گردد. تنوع در نرم افزار های تولیدی باعث شد تا شرکت کارا افزار ایده آل در میان شرکت های دولتی و خصوصی، صنایع بزرگ و کوچک، صنوف مختلف و ... مشتریان متعددی را بدست آورده و نام خود را نیز به آنها معرفی نماید.

بنابر پیشنهاد تیم تحقیق و توسعه این شرکت پس از بررسی نیازهای روز بازار تمرکز اصلی بر روی نرم افزار CRM ایده آل معطوف گردید و با گسترش و به روز رسانی این نرم افزار منطبق با تکنولوژی های روز دنیا و ایجاد تغییرات و افزودن ویژگی های جدید متناسب با نیاز و درخواست مشتریان، CRM ایده آل نیز جایگاه مناسب خود را در میان نرم افزار هایCRM مطرح ایرانی کسب کرده و در کل کشور بیش از هزار مشتری و چندین هزار کاربر در حوزه های کاری متنوع جذب نموده است.

از دیگر اهداف جدی و موفق گروه نرم افزاری کارا افزار ایده آل فعالیت در زمینه طراحی نرم افزار های تحت وب و وب سایت با تکنولوژی و روش های جدید بوده که با یاری پروردگار متعال این مهم نیز حاصل گردیده است. تولید و به روز رسانی نرم افزارهای شرکت کارا افزار ایده آل همچنان ادامه داشته و تیم های تولید ، مشاوره ، فروش و پشتیبانی نرم افزار های ایده آل در محیطی دوستانه با همراهی و همکاری هوشمندانه با یکدیگر در کنار مشتریان بوده و آنان را در رسیدن به اهدافشان یاری می رسانند. شعار ما بر اين است که نرم افزار خوب نرم افزاريست که بر لبان کاربرانش لبخند باشد.

سایت های وابسته
سایت نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل سایت نرم افزار خزانه داری-چاپ روی چک ایده آل سایت adabix سایت نرم افزار قرعه کشی ایده آل
درباره شرکت کارا افزار اید آل بیشتر بدانیدتماس با ما