در حال دریافت اطلاعات هستم.. لطفا منتظر بمانید...

نرم افزار CRM ایده آل

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل

تاثیر گذار و کاربرپسندترین نرم افزار CRM

نرم افزار CRM ایده آل یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری جهت استفاده در کسب کارهای کوچک تا بزرگ تولید شده است. امروزه مدیریت به موقع امور جاری شرکت ها و اطلاع از جزئیات کلی نحوه انجام آنها از دغدغه های مدیران هر مجموعه ای می باشد. نرم افزار CRM ایده آل با آرشیو کردن کلیه امورات صورت گرفته مابین پرسنل و مشتریان و ایجاد اطلاعات جامع و با ارزش به رفع دغدغه های مدیران در هر مجموعه ای می شتابد. نرم افزار CRM ایده آل جزء اولین نرم افزار های بومی طراحی شده در ایران می باشد که با خلاقیت و ایده های فکری مهندسان ایرانی با حفظ منحصر بفرد بودن و بدون هیچ گونه الگوبرداری از نمونه های دیگر طراحی و پیاده سازی گردیده است. بارز ترین ویژگی نرم افزار CRM ایده آل به گفته کاربران آن کاربرپسندی و راحتی و سرعت بالای آن در انجام امور می باشد.

عدم درک صحیح از کاربرد نرم افزارها منجر گردیده است که اکثر شرکت ها از نرم افزار حسابداری خود برای نگهداری اطلاعات مشتریان خود نیز استفاده نمایند غافل از آنکه نگهداری اطلاعات جزئی مشتریان به تنهایی برای رفع نیازهای مدیریتی کافی نبوده و نیاز است از نرم افزار دیگری مانند CRM بهره برد.

از مزیت های دیگر هر نرم افزار CRM مانند نرم افزار CRM ایده آل برگشت هزینه های صورت گرفته برای پیاده سازی و استقرار آن در کمترین زمان ممکن می باشد چرا که ایجاد نظم در ساختار ثبت و کنترل و انجام پروسه های بازاریابی و فروش می تواند چندین برابر هزینه یک نرم افزار برای یک شرکت درآمد زایی داشته باشد.

با توجه به تغییرات و جابجایی های نیروی انسانی در هر مجموعه ، نرم افزار CRM می تواند به عنوان وفادارترین نیروی کاری مجموعه شما عمل نماید چراکه کلیه فعالیت های انجام شده توسط کارمندان را در خود ثبت و در هرلحظه با ارائه گزارشات لازم می توانید به هر آنچه نیاز دارید دسترسی داشته باشید.

قابلیت های فراوان نرم افزار CRM ایده آل به عنوان یکی از کامل ترین نرم افزار ها باعث گردیده است ماهیت نرم افزار به سمت نرم افزار های ERP پیش رفته و کلیه امورات مربوط به بازاریابی، فروش، حسابداری فروش، مدیریت امور داخلی و حتی انبار داری در این نرم افزار انجام گیرد.

جهت اطلاع از سایر قابلیت ها و جزئیات نرم افزار CRM ایده آل می توانید به سایت تخصصی معرفی آن به آدرس www.crm-ideal.com مراجعه فرمایید.

تولید شده توسط شرکت کارا افزارایده آل
karaafzar Ideal- Customer relationship managment Ideal-شرکن کارا افزار ایده آل- نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل - نرم افزار CRM ایده آل

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل
__________

جهت اخذ اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ایده آل و ارائه مشاوره و دموی رایگان با شماره های 77449404-21-98+ و ۸۸۱۷۲۰۰۹-۲۱-۹۸+ تماس حاصل فرماید.

تماس با ما